Mikołaje w Zabrzańskim SCCS

Gdy Mikołaj przychodzi cieszą się dzieci, starzy i młodzi. Każdy swym okiem prezent chce skosztować, nacieszyć serce, duszy pofolgować. A gdy prezent jest w dychę trafiony, każdy jest z nas zadowolony.

Jedzie Mikołaj, jedzie saniami, wielki ma wór z prezentami.
Obdarowuje tylko grzeczne dzieci, kto niegrzeczny z rózgą do domu poleci.

Choć CoVid grasuje nam nie przeszkodził w odwiedzinach Trzech Mikołajów.

Akcja Mikołaj od SERCA na stałe wpisana w kalendarz Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca zebrała żniwo pozytywnej, świątecznej energii i radości!

Wszyscy Pacjenci – najmłodsi i Ci nieco starsi – zostali obdarowani słodyczami podarowanymi przez Małgosię z Warszawy i Klaudię Rusek, maskotkami stworzonymi przez Klaudię Rusek i Jej Mamę, Panią Ludgardę Kubalę z Zabrza.

Coroczna akcja Mikołajkowa zakończona!!! W grudniu na pewno się jeszcze spotkamy!

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, niesamowitą energię i wrażliwość!
Szczególne Podziękowania kieruję pod adresem
- Pana Grzegorza Krasonia z Woli Krzysztoporskiej,
- Ryszarda Szymika i Firmy AUTO SZYMIK z Zabrza,
- Pani Agnieszki Mataśki ze Zduńskiej Woli za przepiękne ręczniki,
- Pana Mariusza Rosińskiego za kolorowe ręczniki,
- Firmie Balton z Warszawy,
- Krzysztofa Chachaja,
- Klientom i Pracownikom Poczty Polskiej S.A z terenu województwa śląskiego,
- Marcina Kasińskiego z Zabrza,
- Anny Gibas,
- Katarzyny Kasińskiej i Firmy Bobeli,
- Tomasza Gibasa,
- Adama z Zabrza,
- Andrzeja z Kobiecego Klubu Sportowego,
- Piłkarek KKS Zabrze.

Szczególne podziękowania należą się Magdalenie Ostrowskiej, Adamowi Maciulewiczowi, Kasi Mielnickiej, Agacie Buron, Karolinie Wróbel, Mariannie Ostrowskiej, Barbarze Żurawskiej, Melanii Di Marco, Joannie Ulfik, Łukaszowi Cybulskiemu, Agnieszce Bułynko, Kasi Bogdan, Klaudii Bogdan, Markowi Świderskiemu, Monice Leśniewskiej, Dorocie Klatka, Joannie Fronczyk, Agacie Filipowicz, Renacie i Dorocie, Marcie Frelich.

Bezinteresowność w dzisiejszych czasach jest czymś odświętnym, na dobrą sprawę luksusowym. Rzadko kiedy stać nas na czyn, który nie ma w sobie nutki interesu własnego.
A właśnie takie działanie, pozbawione kalkulacji, jest najpiękniejsze.
Bowiem „tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości–prawdziwego poczucia spełnienia.”
W imieniu najmłodszych pacjentów Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i Poradni Kardiologicznej Dzieci przesyłamy ogromne podziękowania za wsparcie tej wyjątkowej i pięknej akcji.
Osobne podziękowanie dla pięknych Piłkarek z Kobiecegi Klubu Sportowego z Zabrza, które przygotowały wyjątkowe paczki dla najmłodszych pacjentów, a Andrzej Englisz wsparł nas także swoją tężyzną niosąc większość paczek...,
- Zarząd Fundacji SCCS